Terases kompozīt dēļi ART-1, Brūns (4000mm)

Terases kompozīt dēļi ART-1, Brūns (4000mm)
Terases kompozīt dēļi ART-1, Brūns (4000mm)Terases kompozīt dēļi ART-1, Brūns (4000mm)Terases kompozīt dēļi ART-1, Brūns (4000mm)Terases kompozīt dēļi ART-1, Brūns (4000mm)Terases kompozīt dēļi ART-1, Brūns (4000mm)

AKCIJA!!!

Akcijas cena:
 
3,75 EUR/m ar PVN
25,69 EUR/m2 ar PVN
15 EUR/dēlis 4m ar PVN

 

Terases kompozīt dēļi ART-1, Brūns 4000mm

- ART-1 terases dēlis izgatavots no pārstrādātiem materiāliem, samazinot atkritumu ietekmi uz vidi.
- Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, presēšanas iekārtas nodrošina to sastāvā homogenitāti un nemainīgu kvalitāti katram izgatavotajam terases dēlim.
- ART-1 terases dēļi nepūst, nevērpjās, kā rezultātā tie izskatās kā jauni gadiem.
- Atšķirībā no tradicionālajiem koka terašu dēļiem, ART-1 terases dēļiem nav skabargu, jūs izvairīsieties no nepatīkamām sajūtām.
- Lieliska izturība pret ūdeni un mitrumu.
- Nepiesaista insektus.
- IZTURĪGS PRET LAIKAPSTĀKĻIEM: Pielietojams no -40°C līdz 60°C
- ZEMAS APKALPOŠANAS IZMAKSAS, nav nepieciešams eļļot vai krāsot, ART-1 terases dēļiem nav apkalpošanas izmaksu.
 
 
Terases kompozīt dēļu priekšrocības:
Neprasa ikgadēju apkopi ( krāsošanu, eļļošanu u.c) , izņemot to, ka tā regulāri jātīra. Terasi var tīrīt ar tiem pašiem uzkopšanas līdzekļiem, ar kuriem tīra grīdas, koka dēļus un citas virsmas. Terases kompozīt dēļu grīdu drīkst tīrīt ar augsta spiediena ūdens tīrāmajām iekārtam ( piem. Karcher). Terases kompozīt dēļus var saražot pēc Jūsu individuālā plānojuma līdz pat 12 m garumā, tā ir priekšrocība, kas ļauj uzstādīt bez salaiduma terasi. Šādus dēļus ir ļoti viegli montēt.
 
Terases kompozīt dēļu uzstādīšana
Terases kompozīt dēļus ir ļoti viegli uzstādīt. Ikviens, kam ir pamata instrumentu komplekts var uzmontēt savu terasi. Pirmkārt, jums jāizlemj, kādu platformu ir jāsagatavo terases rāmim. Tie var būt betona stabi, skrūvpāļi vai vienkārši sagatavota – smilts (grunts) slānis, uz kura tiks uzliktas regulējamās pēdas. Neaizmirstiet laicīgi veidot rāmja konstrukciju ar slīpumu , kas nodrošinās ūdens novadīšanu. Terases dēļi tiek novietoti pretēji lāgu(siju) virzienam, attālums starp lāgām ir 35-40 cm. Dēļu montāžai izmantojiet plastmasas klipšus. Lai slēptu terases galus, izmantojiet apdares līsti. Pasūtījums var sastāvēt no dažādiem terases kompozīt dēļu garumiem atkarībā no jūsu terases izmēriem. 
 
Tehniskie parametri:
 
Izmēri: 146x25x4000mm 
Krāsa: Brūna 
 

3.75€