Mantu glabātuve - Velosipēdu novietne StoreMax 190 (190 x 97 x 136 cm), metālisks kvarca pelēks

StoreMax 190
StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190StoreMax 190

 

Daudzfunkcionāla rullo žalūziju mantu glabātuve.
 
Izmērs: 190 x 97 x 136 cm (74 kg) 2080L

Krāsa: metālisks kvarca pelēks

 
 
Un pēkšņi viss izskatās savādāk! Zāles pļāvējam ir sava glabātuve, atkritumu tvertne un vecā papīra krātuve izskatās daudz sakoptāka. Daudzfunkcionālais StoreMax dizains piedāvā maksimālu uzglabāšanas vietu nelielā kompaktā telpā. Funkcionālā divu daļu atvēršanas sistēma ar bīdāmajiem rullīšu slēģiem ir paredzēta ātrai piekļuvei.
 
StoreMax ir drošs un pievilcīgs risinājums atkritumu tvertņu, atkritumu šķirošanas sistēmu, zāles pļāvēju, dārza instrumentu, grila, sporta aprīkojuma, dārza mēbeļu, ēdināšanas piederumu, velosipēdu un daudz ko citu priekšmetu uzglabāšanai! Ideāli piemērots izmantošanai kā velosipēdu nojume.
 
StoreMax ir ekskluzīvs uzglabāšanas risinājums, kas paredzēts ātrai piekļuvei ar bez piepūles bīdāmiem slēģiem. Salīdzinot ar parastajiem uzglabāšanas risinājumiem, StoreMax nav plaši atvērtas durvis vai atvērts vāks, kas pēkšņi varētu atkal nokrist. StoreMax var atvērt, izmantojot divdaļīgu rullo žalūziju sistēmu. Tātad jums ir jāizlemj, vai vēlaties atvērt StoreMax no augšas un/vai priekšpuses pēc nepieciešamības.
 
Bez piepūles bīdāmie rullīšu žalūzijas, kas izgatavotas no pārklāta alumīnija, nerūsēs un netiks ietekmēti laika apstākļu ietekmē, tāpēc tās būs pastāvīgi gatavas lietošanai. Atveres mehānisms ar atsperi padara to par bērnu rotaļlietām. Izturīgās aizmugures un sānu sienas, kas izgatavotas no karsti cinkotas, ar poliamīdu pārklātas tērauda plāksnes, padara StoreMax ļoti izturīgu.
 
Salīdzinot ar parastajiem uzglabāšanas risinājumiem, StoreMax neizskatās “nevietā” jūsu mājas priekšā vai dārzā. Tās dizains un metāla - sudraba apdare piešķir tai ekskluzīvu un pievilcīgu izskatu.
 
StoreMax ir ideāla novietne velosipēdiem. Tā lietus necaurlaidīgais dizains nozīmē, ka velosipēdi, zāles pļāvēji un citi instrumenti un ierīces paliek sausi un droši arī ziemā. Integrētā cilindra slēdzene aizsargā saturu no nesankcionētas piekļuves. Tas ir ne tikai praktisks, bet arī viegli saliekams.
 

Priekšrocības:

 • augstākā kvalitāte: žalūzijas un virzošie profili no pārklāta alumīnija, sānu sienas no karsti cinkotas un ar poliamīdu pārklātas tērauda plāksnes
 • lietus ūdens necaurlaidīga 
 • komplektā cilindra slēdzene ar rezerves atslēgu
 • integrēta organizatoru sistēma un karsti cinkota tērauda plaukts
 • iekļauti visi enkuri, kas nepieciešami nostiprināšanai pie zemes
 • vienkārša darbība ar rullīšu slēģu mehānismu
 • viegli montējams ar fotoattēlā ilustrētu montāžas instrukciju
 • 20 gadu garantija 
 • Ražotājs - BIOHOR (Austrija)

 

Standarta aprīkojums:
Instrumentu turētājs ir uzstādīts sānu sienu iekšpusē.

 

Papildus aprīkojums (atsevišķi pērkams):

Velosipēdu turētājs "BIKEHOLDER"
Velosipēdu turētāja "BikeHolder" vissvarīgākās detaļas:

 • piemērots tikai StoreMax 190
 • regulējami stiprinājumi piedāvā optimālu risinājumu velosipēdu uzglabāšanai
 • pamatplāksni ir viegli uzstādīt 2 plauktu sliedēs (100 cm), kas iekļautas komplektā
 • Velosipēds tiek ātri un ērti nostiprināts aiz riteņiem
 • ļauj optimāli uzglabāt 2 velosipēdus

 

 Video:
www.youtube.com/watch

 

1,700.00€