Laistīšanas sistēma KLASIKA DROP

Laistīšanas sistēma KLASIKA DROP
Laistīšanas sistēma KLASIKA DROPLaistīšanas sistēma KLASIKA DROPLaistīšanas sistēma KLASIKA DROPLaistīšanas sistēma KLASIKA DROPLaistīšanas sistēma KLASIKA DROPLaistīšanas sistēma KLASIKA DROPLaistīšanas sistēma KLASIKA DROPLaistīšanas sistēma KLASIKA DROPLaistīšanas sistēma KLASIKA DROP

Laistīšanas sistēma KLASIKA DROP domāta palaišanai no stāvošas ūdens tvertnes - mucas (bez spiediena).

 

Laistīšanas (apūdeņošanas) sistēma siltumnīcām - tā ir modernākā un tajā pašā laikā vislētākā metode laistīšanai. Uzstādot modernu laistīšanas sistēmu ietaupa ūdeni un darbaspēka izmaksas, nodrošinās vienmērīgu augu laistīšanu. Laistīšanas sistēmas plaši izmanto sezonas lauksaimniecības, bērnudārzi, siltumnīcām, ziediem un citu kultūraugu laistīšanai. Ražošana no augstas kvalitātes polietilēna nodrošina augstu produkta izturību pret ultravioletajiem stariem, minerālmēsliem un lauksaimniecības ķimikāliju. Mehāniskā izturība un augsta elastība produkta lietošanai ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. Katram pilinātājam ir iekšējais filtrs, kas, kopā ar karstā ūdens plūsmu, nodrošina nepārtrauktu tīrīšanu un mazgāšanu. Laistīšana iet tieši uz augu sakņu zonā. Kad apūdeņošanas sistēma ir pielāgota gravitācijas spiedienam, ūdens plūst tā ietekmē tikai ar paša svaru. Mūsu apūdeņošanas sistēmas ūdens tvertne ir pietiekama, lai palielinātu tikai 1 metru augstumā.

 

Pieejamās laistīšanas sistēmas siltumnīcām 4m, 6m, 8m, 10m un 12m garumiem.

Papildus var iegādāties ūdens tvertni, no kā palaist ūdeni uz laistīšanas sistēmu un laistīšanas sistēmas taimeri LED100.

27.00€